HATALMASAT ESTEM... CIVIS AIRSOFT GAMEPLAY Debrecen
YouTube transcript, YouTube translate
A quick preview of the first subtitles so you know what the video covers.
hogy miért érdemes megnézned ezt a videót? Egy láthatsz egy újabb gameplayt az extra hangos AP01-esemmel. Kettő. Aztán láthatod, ahogy majdnem rommá töröm magam. Láthatod, ahogy lerohanok egy veterán airsoft játékost, akitől bezsebelek egy jó kis válomveregetést. Így egy sőt még egy random gitárszólóm is lesz ebben a videóban. [Zene] Na, remélem most már szeretnéd megnézni. Ha igen, akkor gyere. Ezt a videót még év elején vettem föl Debrecenben, a civis airsoft játékán. Apafánk lőnek, lőnek. Ezen a játékon teszteltük az Aris Alfa mobil alkalmazást, ami egy airsoftos applikáció és rettentően jól működött a pályán. Nekem nagyon tetszett. [Taps] Elég jól a körön, majdnem a kör közepén vagyunk. És igen, sok a kedvenc évvel az AP01-esemmel játszottam. Hozzá kell tenni, hogy nagyon hideg volt, körülbelül null fok környéke, így a gringázas tárban fekete gázt töltöttem és 020-as BB-vel játszottam. Így ment vele a játék. Menj, menjá. Okay. Szép. Megvolt. Ez is.