KOCSIS Máténak rosszul esik, hogy csúnyán beszélnek róla 😢 Miket beszél?!
YouTube transcript, YouTube translate
A quick preview of the first subtitles so you know what the video covers.
Szia! Örülök, hogy újra itt vagy . Belevágunk megint, de most kivételesen nem a kormány politikusainak munkáját fogom elemezni. Hát nem elemzés, hanem kommentálni, hanem ellenzékiét. Igen, olyan jó kimondani. Nem, Kocyis Máté ellenzéki politikus. Nem olyan rég találkoztam vele, akkoriban is valonló témáról volt szó. Mármint, hogy ne állj á megfogadta a tanácsomat. Emlékszel mit mondtam neki? Azt mindenképp szeretném, hogy mindenki valahogy tegyek közé, hogy Kocsis Máté kapja be. Na hát bizony bekapta. Engem meg tényleg nem vádoltak meg semmivel, merthogy teljes kamu volt az egész. Ha emlékszel ez az ügy arról szólt, hogy Zsolti bácsi felvételét, mármint, hogy azt amin elhangzott látó Jánostól, hogy Zsolti bácsi az, aki bántotta ezeket az embereket vagy gyerekeket. Szóval, hogy azt hol találják meg? Hát a az az igazság, hogy ők nem vádolnak semmivel, de én vádolok. Én vádolom Zsoltot, ezt a Zsolt bácsi nevű embert, hogy bizony megrontott kisgyerekeket. De arra nem számítottam volna, hogy amikor földobom azt a lehetőséget, hogy hát dobjunk már össze pénzt arra, hogy derüljön ki, hogy ki az a Zsold bácsi, akkor egy nap alatt 100000 EUR jön össze. Márpedig ez történt. Tegnap 11-kor elindultam egy gyűjtést, most pedig 100000 EUR fölött jár. Ez azt jelenti, hogy ez az a pénz, mármint, hogy ennél valószínűleg több lesz, mert 10 napig megy a gyűjtés , ami annak jár, aki bizonyítékot szolgáltat arra, hogy kicsoda Zsolt bácsi. Biztos vagyok benne, hogy valakinél van egy fénykép, egy felvétel, egy bármi tárgyi bizonyíték, ami a bíróságon is helytállna, és megtudhatjuk végre, hogy ki az a Zsolt bácsi. berakom a videó leírásába a gyűjtést magát, hogyha te is szeretnél részes lenni ennek a társadalmi összmunkának, hogy hát bizony jutalmazzuk meg azt, aki az élete kockáztatásával beleáll ebbe és bizonyítja nekünk, hogy ki is ez a személy