Kaucja - Reanimacja sprasowanych puszek cz.1 #kaucja #recycling #odzysk
YouTube transcript, YouTube translate
A quick preview of the first subtitles so you know what the video covers.
Cześć, dzień dobry . Witam was wszystkich w ten piękny popołudniowy dzionek . Dzisiaj mój spacerek no przyniósł dużo, ale przyniósł . O, nie liczyłem, nie wiem . Jest tego bardzo dużo, ale wszystko jest takie jak było na ostatnim filmie sprasowane . To jest ta sama miejscówka, więc więc ta sama ekipa, ale chyba dużo większa , bo ostatnio było 15, teraz jest nie wiem , myślę, że ponad 30, ale naprawdę nie liczyłem . [parsknięcie] Wyjąłem wszystko. Chyba wszystko . Wszystko co udało się zauważyć zajęło mi to, a dobre 40 minut , bo to wszystko było leżało na skarpie . Wyjąłem tak samo te puszki, bo stwierdziłem, a ich nie jest w stosunku do całej reszty to ich jest trochę . Stwierdzi o takie stwierdziłem, że ja spróbuję je w domu A kolejny . Nie, naprawić. . Ja wiem, że to się od strony finansowej w żaden sposób nie opłaca . Nie ma to od strony finansowej żadnego sensu , ale po pierwsze ja po prostu chcę to zrobić i sprawia mi to frajdę, że ktoś coś zepsuł , a ja to naprawię . I jest jeszcze jeden powód, dla którego to chcę zrobić , [parsknięcie] ponieważ tak samo jak zresztą wyprostować te wszystkie , zamiast je jeszcze bardziej dognieź i sprzedać na złom , tak jak niektórzy mi doradzali [parsknięcie] w poprzednich filmach , żeby zbierać puszki bezskaucyjne i na złom oddawać , no to wtedy mógłbym tak samo sprasować , wywalić, mieć święty spokój . Jest tego no ponad pół kilo, tak jak na rękę trzymałem . Myślę, że bliżej kilograma niż pół kilograma , więc jakiś tam pieniążek mały, bo mały, ale by był , ale ja po prostu uważam, że każde 50 groszy