Tóth Gabi ORDÍTOTT velem, Pataky MEGÜTÖTT, Schobert Norbi VÉDI a hont -BÉKEMENET 2026
YouTube transcript, YouTube translate
A quick preview of the first subtitles so you know what the video covers.
Még soha nem volt fontos annyira a segítséged, mint most . Támogasd az algoritmust, lájkolj, kommentelj és osd meg ezt a videót . Üdvözletem mindenkinek . Áldás az a bizonyos hát elhagytam, elhagytam a buborékot , elhagytam a stúdiófalakat és hát eljöttünk ide a 2026-os békemenetre . a 2026-os békeemet ugye a Fidesznek a a hát illetve a CÖFnek , de hát nyilvánvalóan tudjuk, hogy a Fidesz által szervezett rendezvény . Ugye azt mondják, hogy ez ez eddig a leg legnagyobb lesz, a legjelentőségteljesebb . Értelemszerűen ugye a mai napon pici faszmére megyünk bele Orbán Viktor és Magyar Péter között . Egyelőre még még az van, hogy itt a Margit Hí budai hétfőn az Elvis Presle tér és a a Margit Hit Budai Hétfő a villamos megállónál vagyunk még . Mindjárt indul a tömeg, még nem vagyunk tele , de hát még bármi is lehet. Me . Meg hát ugye hál istennek vannak olyan módszerek , amivel ezt meg lehet majd utómunkában sokszorosítani . Na ez nem ezen a csatornán lesz . Igyekszünk . Soha nem voltam még békemeneten . Azt mondta Orbán Viktor, hogy itt kell lenni . Ez a legfontosabb. Én . Én itt vagyok. . Én mindent megcselekedtem, amit megkövetelt a haza . Úgyhogy csapjunk is bele, és keressük meg a leg . Szóval és keressük meg az igazi keménymagot , az igazi fideszes keménymagot, akik elmondják nekünk, hogy miért jó ma itt lenni , miért kell itt lenni, mit várnak a választástól, és mi lesz , hogyha mégsem a Fidesz nyer. Na . Na menjünk . Üdvözlöm Mosvár Zsolt . Szeretnék gratulálni a Kossut díz az egyik leangosabb állami elismerés . Most mégis a komment szekcióban félig humorosan többen megjegyzik