MAGYAR PÉTER a második kormányülés után 😮 Miket beszél?!
YouTube transcript, YouTube translate
A quick preview of the first subtitles so you know what the video covers.
Szia! Örülök, hogy újra itt vagy . Végre egy kormányinfó. Mármint nem abban a formában, hogy megszoktuk nem Gulyás Gergely hazudni , hanem a kormányfő és a kormány szóvivői beszámolnak arról, hogy miről is döntött , vagy miről beszélgetett a kormány, aminek lesznek majd következményei . Mármint, hogy dönteni fognak egyszer majd benne. Tehát mit készítenek elő ? Nem tudok végigmenni az egész, mert nem fogsz itt ülni 7 órát haladni, és leginkább a kérdésekre koncentrálok , tehát nem arra, amikor kiáll a kormányszó, vagy a kormányfő és elmondja a monológiát , hanem ahogy ezt megszólokhattad Orbánnál is, amikor újságírók kérdeznek . Szóval így fogunk haladni, de kezdjük először talán a legfontosabbal , ami biztos, hogy téged is a legjobban érdekel . Köszönöm szépen. . Szakácséke okos hír . Nekem a túlhaott idő elett miatt csak egy kérdésem lenne . Az Orbánkormányok alatt számos magyar embert letiltottak a magyar kormány hivatalos közösségi méott . Igen . Hát vannak úgy látszik egyenlőbek. . Engem még nem oldottak föl assiszem . Bár beom nem ellenőriztem le, de hát téged feloldottak , téged is letiltottak az orbánviktor.hu-ról vagy mi az ? Orbán Viktor Facebook oldaláról meg a kormány . Izé mi az ? Szóval érted, így tényleg tzreket 100zázzreket tiltottak le , csak azért, hogy ne mondhassuk el a véleményüket , hogy fáner vagy valami hasonlót . Valószínűleg ez egy több ezres 100zresen nagyságrend ról van szó . Milyen lehetőségei vannak a kormánynak arra, hogy a szólásszabadság , illetve hogy a letiltott polgárok újra hozzáférhessenek ezekhez az oldalakhoz ? Köszönöm szépen. Mondtam , hogy a legfontosabbbal kezdünk , ugye egyből akkor itt meg is jegyezném , hogy ide kommentelj