Azahriah /HALLGATLAK - Jótanácsok az élethez
YouTube transcript, YouTube translate
A quick preview of the first subtitles so you know what the video covers.
Nem kell, hogy az embernek sok barátja legyen. Erre is rájöttem. Nem, nem, nem, nem. Abszolút nem. Miért? Mert meg kell találni a legfontosabbakat, akik az embernek sok barátja van, sok emberre szán időt, úgy megoszlik. Időt szánni egymásra, találkozni, beszélgetni, ennyi. Nem kell ennél több megkérdezni, hogy telt a napod, meg ilyenek. Ha ez van, akkor viszont akkor viszont van ez a akkor nem múlik el. A flowélmény akkor születik, amikor a feladat nehézsége és az embernek a tudása tökéletes összhangban van. Köszöntöm önöket. Kadarkai Endre vagyok. Ez itt a Hallgatlak, jó tanácsok az élethez, a reggeli és a YouTube csatornám közös produkciója, mint ahogy azt már megszokhatták, minden második héten egy izgalmas, eleven gondolkodású vendégemmel életének meghatározó tapasztalatait és tanulságait beszéljük meg. Most következzék Baukó Attila, vagyis Azaria, de mielőtt őt kérdezném, kérem hallgassák meg a műsor Életed minden pillanata értékes, hiszen belőled csak egy van. Szükség van rád. Életre való biztosítások az Enől már külföldi gyógykezelésre is. Kérted az interjú előtt, hogy legyen rajtad a napszemüveged. Miért van erre szükség? Körülbelül 2022 óta kezdtem el így interjúkat adni, és az az igazság, hogy nekem az az image az számított, amit én csináltam. Viszont ez a ez az interjús környezetben mindig az volt, hogy egyszerűen diszkomfort volt a Friday előtt se vettem fel a maszkot, nemét pedig kellett volna. Amikor visszanézem, akkor úgy vagyok vele, hogy ott a partneri beszélgetés, ha mi most elmennénk beszélgetni és találkoznánk egy borozóba, vagy valahova kiülnék egy teraszra, értelemszerűen nem így csinálnám. Viszont így, amikor embereknek készül és emberek látják, akkor azt szeretném, az emberek azt a formát lássák, akit akár a színpadon is látnak, és ehhez meg hozzátartozik ez az imázás. Úgyhogy ahogy mondtam, és remélem, hogy így intellektuálisan és a szavakon keresztül megtaláljuk ezt és egyébként elnézést a formalitás miatt, hogy a szemüvegbe zajlik, ez kizárólag a nézők és az emberek miatt van. A lényeg, hogy neked komfortos legyen. Most nekem komfortos. Komfortosabb. Azt gondolom, hogy igen. Igen. Úgy pacakabbnak érzem magam. Igen, igen. Úgy gondolok magamra, hogy az a feladatom, hogy